Oferta

Backlight i Frontlight ta najbardziej spektakularna forma informacji o reklamowanych produktach. Duże oświetlone powierzchnie naszych nośników, powodują że są one widoczne zarówno w dzień jak i w nocy.

Nasze nośniki usytuowane są w miejscach natężonego ruchu oraz w punktach wyjątkowo atrakcyjnych pod względem widoczności, dzięki czemu zapewniają wysoką skuteczność przekazu.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony partnerów, ponadto zawsze chętnie służymy radą i pomocą.

Liczymy, że nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania i stanie się podstawą do nawiązania satysfakcjonującej oraz owocnej współpracy.

Frontlight to materiał, który zrobił zawrotna karierę w dziedzinie reklamy zewnętrznej. Stosowany przede wszystkim do solwentowych wydruków wielkoformatowych charakteryzujących się dużą trwałością.

Frontlight zbudowany jest z warstwy nośnej tkaniny poliestrowej, może być zgrzewany termicznie lub metodami wysokich częstotliwości dobre łączenia są mocniejsze niż sama tkanina i wzmacniają nośnik.

Backlight jest materiałem podobnym do Frontlightu, z tą różnicą, że przez producentów został zaprojektowany tak, aby idealnie rozpraszał światło i dawał się zadrukować z obu stron.

Stąd stosuje się go wyłącznie do bardzo specyficznych aplikacji: zadruków dwustronnych przeznaczonych do podświetleń od wewnątrz zwanych również backlightami. Oprócz wyżej wspomnianych posiada większość cech Frontlightu.

Billboard jest to tablica reklamowa umieszczana na blokach lub na specjalnie przystosowanych do tego słupach.

Może być jednostronna lub dwustronna (typu V), najczęściej oświetlona.

Wymiary:
6 metrów szerokości
3 metry wysokości  

ZAUFALI NAM